Otomatik kapı sistemleri; otomatik kepenk, otomatik panjur, otomatik bariyer, sürgülü kapı, garaj kapısı, bahçe kapısı, sensörlü kapı, otopark kapısı, fotoselli kapı, branda kapı, seksiyonel kapı, hızlı pvc kapı depo kapısı gibi bir çok kaleme ayrılıp hızlı ve kolay geçişleri sağlayan ürünlerdir, istanbul otomatik kapı sistemleri ile birlikte ihtiyaç halinde tüm Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesine satışlar sağlanmakta olup yedek parça garantili olmaktadır.

Yükleme rampası kamyon, tır vb. araçlara yüklemenin rahat ve kolay şekilde yapılabilmesi için üretilmiş ürünlerdir, kendi içerisinde dik rampa, menteşeli rampa, mobil rampa, teleskopik rampa gibi ihtiyaca göre çeşitleri olan ürünlerdir. Kasası tamamen çelikten olup motor ve kontrol sistemi hidrolik ünitelerle kontrol edilir.

Hızlı pvc kapı sistemi sarmal kapı tip ve katlanır tip olarak ikiye ayrılır, yüksek hızlı kapı olmasından dolayı zaman kaybının önüne geçmekle birlikte hava sürkülasyonunu keser. branda kapı lar alman mehler brandası ve italyan neri motor sistemi ile yüksek kalitede üretilmektedir. Pvc hızlı kapı yoğun kullanılacak alanlar için özel olarak üretilmiş olup günde binlerce kez açılsa dahi hiç bir sorun yaratmaz.

Seksiyonel kapı depo kapısı olarak kullanılmakta da olup manuel kullanım rahatlığı ile de kolay kontrol sağlar, 42mm poliüretan köpük dolgulu sandaviç paneller ısı izolasyonu nu da maksimum seviyede korur.