Otomatik Branda Kapı Sistemleri;
Güçlü sistemleri ve son derece gelişmiş izolasyon özellikleri sayesinde alıcıya memnuniyet sağlayan otomatik branda kapı sistemleri, otomatik kapı seçenekleri arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesidir.
Özellikle fabrika, depo vb. Yükleme-boşaltma yoğunluğu olan alanlarda büyük kolaylık sağlamaktadır. Son derece güvenlidir, ayrıca olası bir problem karşısında kendini frenleme özelliği de seçkin özelliklerindendir.
Uzaktan kumanda ile kontrol sistemine sahiptir.
Müşteri isteğine bağlı renk ve ölçü seçenekleriyle kullanıma sunulmaktadır.

PVC Hızlı Kapı Sistemleri;
Adındanda anlaşıldığı üzere son derece hızlı çalışan ve bu özelliğiyle kullanıldığı alana konfor sağlayan yüksek güvenlik kalitesine sahip kapı sistemleridir.
İç ve Dış mekana uygun Pvc sarmal kapı, Pvc katlanır kapı gibi işletmenize uygun kullanım seçenekleri mevcuttur.
Kullanılan alana uygun şekilde, renk ve ölçüde tasarlanan Pvc hızlı kapılar yaşamınızı kolaylaştırmak için geliştirilmiştir.


PVC Katlanır Kapı;
Günümüzde kullanımı gitgide artan PVC kapı sistemleri ahşap vb. Kapıların en iyi alternatifi olmaktadır.
Kullanılacak dış veya iç mekana uygun olarak hazırlanan katlanır pvc kapılar, özellikle iş yoğunluğunun yüksek olduğu alanlarda alıcıya büyük konfor sağlamaktadır. Isı kaybının en aza indirilmesi, hızlı sistemi sayesinde enerji tasarrufunda bulunması, ses ve gürültü kirliliği ortaya çıkarmaması tercih edilmesi için önemli özelliklerdir.

PVC Sarmal Kapı Sistemleri;
Oldukça sessiz çalışan pvc sarmal kapılar, pvc kapı sistemleri arasında en yaygın kullanılan ve kullanıldığı alanın konforunu en üst düzeye sağlamak amacıyla müşteriye sunulan oldukça güvenli ve memnun edici bir sistemdir.

Günde yüzlerce kez sorunsuz açılabilir sistemi işletmenizde yaşanabilecek aksaklıkları minimuma indirmektedir.